ERZURUM EVDEN EVE NAKLİYAT

ERZURUM EVDEN EVE İLE NAKLİYAT

ERZURUM ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Erzurum evden eve nakliyat firması ile anlaştığınız zaman eve gelen profesyonel ekip eşyalarınızı ve mobilyanızın söküm işi yapıldıktan sonra havalı ve kaliteli patpat ile ambalajını yaparak taşınmaya hazır hale getirir. eşya tamamen hazır olduktan sonra son model teleskop mobil asansör kurulabiliyorsa cebeleriniz asansör kurmak için uygunsa asansör kurarak eşyanızı kapalı son model teknoloji evden eve kamyonlara yüklemeye başlıyor. Şayet asansör kurulmuyorsa ve katınız aşağı katsa personelimiz insan gücü ile eşyanızın yüklemesini yapıyor.  Yeni taşınacağınız evde mobilyanızı kurup işlemleri tamamladıktan sonra evinizi size teslim ediyor.

KOLİ VE HURÇLARIN YAPILMASI

Bayan elemanlarımız tarafından taşınmadan bir gün öncesi eşyalarınızı havalı baloncuklu naylon patpat ile kırılacak cam porselen vb eşyalarınızı tek tek sararak kalın mukavva kutulara yerleştirilmesini yapar.

SİGORTALI NAKLİYAT

Eşyalarınız hasar görme ve tehlikeye karşı sigorta acentesi tarafından eşyanızın değerine göre sigortası yaptırılmaktadır.

DEPOLAMA

Yurt dışı çıkan müşterilerimiz ve ihtiyaç gören müşterilerimiz için hijyen son sistem kameralı ve alarm sistemli depolarımızda eşyanızı depolama hizmeti vermekteyiz

ERZURUM ASANSÖR KİRALAMA HİZMETİ

Erzurum evden eve nakliyat olarak Erzurum da asansör kiralama hizmeti vererek her türlü ev eşyası taşımasında inşaat malzemelerinin yukarı katlara çıkarılmasında dışarıdan mobil asansör hizmeti gerektiren tüm vatandaşlarımıza asansör kiralama hizmeti sunmaktayız.

ERZURUM25 EVDEN EVE NAKLİYAT

ERZURUM25 EVDEN EVE NAKLİYAT olarak firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile müşterilere kaliteli hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini her zaman prensip haline getirmiştir. Firmamız Erzurum ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye geneli 81 il ve ilçeler dahil olmak üzere hizmet vermektedir. Özel expertiz elemanlarımız ve arabalarımız ile ücretsiz expertiz olanağımız ile 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz. Müşteri hizmetleri elemanlarımız ile görüşerek taşınma öncesi bilgi alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve güveni bizim için çok önemlidir.

 Erzurum evden eve hizmetlerimiz

mobilya söküm kurulum

eşya ambalajlama ve paketleme

koli ve hurç bayan elemanlar tarafından yapılması

son model teknoloji evden eve kamyonlarımız

teleskop mobil evden eve asansörlerimiz

sigortalı taşıma

evden eve ilden ile nakliye

Tüm Türkiye 81 il ve ilçeler evden eve nakliye hizmeti

Kiralık asansör ve kamyonlar

ERZURUM25 EVDEN EVE NAKLİYAT olarak profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet
vermekteyiz. Bizim başka bir işimiz yoktur ve tek işimizdir. Ek iş olarak
kesinlikle yapmıyoruz. Hakkımızda bilgi almak için müşteri hizmetlerimizin
vereceği referanslar ile görüşebilirsiniz. Firmamız kamusal olarak
çalışmaktadır.

İRTİBAT NUMARALARIMIZ

            05530491781

           05350501781

          05526491781