Palandöken evden eve nakliyat olarak başta Erzurum ve ilçeler olmak üzere Türkiye geneli 81 il ve ilçeler dahil olmak üzere hizmet vermekteyiz.

Evden eve nakliyat söz konusu olduğunda firmamız profesyonel işçilik usta belgeli mobilyacılarımız kaliteli malzememiz teleskop mobil asansörlerimiz kapalı son model evden eve araçlarımız ile sektörde en iyiler arasındadır. Hem Erzurum hem de ülkemizin tüm il ve ilçelerinde şehir içi ve şehirler arası müşteri memnuniyetini kazanmıştır.  

Asansörlü evden eve nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmetlerini son model teleskop mobil asansörlerimiz ve profesyonel bir anlayışla sunan firmamız hizmet ağını her geçen gün genişletmektedir. Geniş asansör filolarımızla aynı zaman da kira hizmeti vermekteyiz.

Depolama hizmeti

Temiz hijyen kapalı kamera ve alarm sistem depolarımızda eşyalarınızı paketleyerek depomuzda muhafaza altına alıyoruz.

Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı taşımada eşyanızın yüklenme ye başladığından itibaren sigorta başlar eşyanız teslim olduğunda sigortanız sonlanır.

Eşyanın ambalajlaması

Paketleme ve ambalajlama konusunda son derece profesyonel  ekip ve ekipmanlarımız ile hizmet veriyoruz ve eşyanızın tamamını paketliyoruz.

Küçük eşyanın kolileme yapılması

Küçük eşyalarınızı bayan elemanlarımız tarafından kolileme ve hurç yaptırıyoruz. kalın kaliteli kolilerimiz ile içerisine patpat kullanılarak tek tek sarılımı yapılıp koliye uygun bir şekilde koyulur.